REFERENCE

10.12.2019
 
Pracuji jako školní speciální pedagog a jsem pravidelnou čtenářkou časopisu Prevence již 10 let.
Velmi oceňuji příspěvky z praxe, úvodníky paní doktorky Vrbkové, které mne velmi osloví. Také oceňuji "nápadníky na třídnické hodiny", které na naší škole realizuji. Velmi zdařilé jsou rovněž nápady na nástěnku.
Přeji hodně spokojených čtenářů a klidný adventní čas.

 
školní speciální pedagožka
Základní škola Boženy Němcové 2
Opava
 
1.6.2019
 
Pracuji po dlouhé mateřské dovolené čtvrtým rokem zpátky na sídlištní základní škole, kde jsem dříve učila a kam jsem chodila jako dítě. S velkou chutí čtu Vaše články v časopise TŘÍDNÍ UČITEL a vedení třídy, jsou inspirativní, laskavé a přitom poučené praxí. Jsou skutečným balzámem na duši. Proto se na Vás obracím...
 
pedagožka 
Základní škola 
Kladno
 
 
2.5.2019
 
Programy byly velmi dobře připraveny s ohledem na potřeby třídy a požadavky třídních učitelů. Lektor volil komunikativní a lidský přístup, dával dostatečný prostor žákům k diskuzi, snažil se zapojovat co největší množství studentů.
 
metodička prevence
Gymnázium Jana Nerudy
Hellichova 3/457, Praha 1
 
 
28. 3. 2019
 
Děkuji za skvělou spolupráci – hlavně za rychlou a milou komunikaci, operativní a bezproblémový přístup ke změnám v termínech i tématech, bezvadnou připravenost programů, za perfektní přístup k dětem i bleskově vypracované zprávy. 
Také mé kolegyně i paní zástupkyně byly velmi spokojené s Vaší prací, oceňují Vaši erudovanost a také doufají, že nám zachováte přízeň v dalším školním roce. Přeji Vám hodně dalších úspěchů ve Vaší práci, je vidět, že Vás baví a děláte ji se zápalem.
 
metodička prevence
Základní škola Praha – Radotín
Loučanská 1112/3, Praha 16 – Radotín
 
 
15. 3. 2019
 
Děkujeme za přípravu a realizaci programu. Oceňujeme fakt, že program vedl lektor stejný jako v předchozím roce (důvěra žáků, orientace v prostředí školy, zachycení vývoje tříd). Vyzdvihujeme přístup a schopnost empatie, pozorovací talent lektora.
 
statutární zástupkyně ředitelky
Základní škola
Mendelova 550, Praha 4
 
 
26. 2. 2019
 
Dlouholetá spolupráce s vaší organizací nám vyhovuje. Kladně hodnotíme profesionální přístup lektora a vedoucí programů. Komunikace s organizací je bez problémů a budeme se těšit na další spolupráci.
 
metodička prevence
Základní škola a Mateřská škola Červený Vrch
Alžírská 26, Praha 6
 
 
14. 2. 2019
 
Chtěla bych moc poděkovat za vydařený kohezní program v mé třídě. Celý den byl perfektně připravený a lektoři Petra Svetlíková a Petr Skalka jsou opravdu profesionálové. I přesto, že vše měli důkladně připravené, neměli problém okamžitě reagovat na vzniklé situace. Děti byly z programu nadšené a já také. Snažíme se s dětmi dále pracovat v tomto duchu a doufáme, že to přinese ovoce. Ještě jednou moc děkujeme za vynikající program.
 
třídní učitelka
FZŠ Chodovická
Chodovická 2250, Praha 9 – Horní Počernice
 

Projekt "Komplexní program primární prevence" je podpořen: 

   

   

 

Projekt "Růstová skupina - skupina osobnostního rozvoje" je podpořen:

Kontakt

ŽIVOT BEZ ZÁVISLOSTÍ z.s. K Výtopně 1224
156 00 Praha 5 - Zbraslav

IČO: 60449179


organizace zapsána ve spolkovém rejstříku vedeném u Městnského soudu v Praze v oddílu L, vložce č. 6171

Provozní doba kanceláře:
Po - čt: 9:00 - 17:00
Pá : po dohodě
tel. číslo: +420 602 255 508 info@zivot-bez-zavislosti.cz